Elektrická čalúnická sponkovačka pre montáže E80/25, Aplus
Kód: E80/25Súvisiaci tovar
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 6 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 5 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 6 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 10 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 10 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 12 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 14 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 16 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mm
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 20 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 25 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 12 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 14 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 16 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Podrobný popis
Najnovší model elektrickej čalúnickej sponkovačky určenej predovšetkým na prichytávanie látky, kože k drevu pri čalúnení. Zapojíte do zásuvky, naplníte zásobník a môžete sponkovať.
Zariadenie:
Nastavenie hlúvky zastrelenia spony pomocou ovládacieho kolieska pod spúšťou, kontaktná poistka a spúšť, jednoduché zadné otváranie zásobníka, prepravný kufrík s 2 imbusmi. Balenie neobsahuje spony.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pneumatické | Elektrické čalúnické sponkovačky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 8594211202183 |
| Typ spon: | S18 |
| Válcování spon: | 0,7 x 0,9 mm |
| Vnější šířka spon: | 12,8 mm |
| Typ: | Elektrická |
| Určení: | Čalounění, Dekorace |
| Možnost zapůjčení: | /sponkovacky-2/, sponkovačku |
| Pohon: | Elektrikou |
| Nutné mazat olejem: | Ne |
| Délka spon: | 8 - 25 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná a nerez ocel |
| Spojení spon: | Lepidlo |
| Pojistka spouště: | Ano |
| Kufřík: | Plastový |
| Přípojka: | 230 V |
| Hmotnost nářadí: | 1,7 kg |
| Hmotnost balení: | 2,6 kg |
| Položka bola vypredaná… | |
Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 6 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Typ spôn S18Šírka spôn 12,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Spony typ S18 a 80Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Typ spôn S18 a 80Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 8 až 25 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
