Pneumatická čalúnická sponkovačka S18, Spojovače
Kód: S18Súvisiaci tovar
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 6 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 6 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 10 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 10 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 12 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 14 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 16 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mm
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 10 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn hliník
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 10 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn hliník
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 5 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 12 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 14 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmMateriál spôn nerezová oceľ
Podrobný popis
Malá pneumatická sponkovačka na čalúnické práce. Na spony S18 (ďalej typ 80, 380).
Odporúčanie:
K tomuto pneu náradiu odporúčame prikúpiť kvalitný pneumatický olej. Sponkovačka musí byť pravidelne primazávaná pre správny chod a dlhodobú spoľahlivosť. Neodporúčame používať iné ako pneumatické oleje pre pneu náradie (nepoužívajte: oleje na šijacie stroje, motorové oleje, oleje pre automatizačnú techniku a iné nesprávne oleje). Zlým olejom znižujete spoľahlivosť Vášho stroja. O krúžky rýchlejšie odchádza pôsobením zlého oleja (zmení svoju veľkosť, prasknú). Keďže sú tesnenia a O krúžky spotrebný tovar, prípadná oprava Vás bude možno stáť viac, než nákup kvalitného oleja.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pneumatické | Elektrické čalúnické sponkovačky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Typ spon: | S18 |
| Délka spon: | 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm |
| Válcování spon: | 0,7 x 0,9 mm |
| Vnější šířka spon: | 12,8 mm |
| Materiál spon: | Nerez, Pozinkovaná ocel, Hliník |
| Typ: | Pneumatická |
| Určení: | Připevňování látek, Čalounění |
| Spojení spon: | Lepidlem |
| Pracovní tlak: | 6 bar |
| Přípojka vzduchu: | 1/4 vsuvka |
| Nutné mazat olejem: | Ano |
| Pojistka spouště: | Ano |
| Možnost zavěšení: | Ne |
| Hmotnost: | 0,95 kg |
| Položka bola vypredaná… | |
Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 6 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Typ spôn S18Šírka spôn 12,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Spony typ S18 a 80Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Typ spôn S18 a 80Šírka spôn 12,8 mmDĺžka spôn 4 až 16 mmValcovanie 0,7 x 0,9 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 8 až 25 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
Typ spôn S18..Vonkajšia šírka spôn 12,8 mmValcovanie spôn 0,7 x 0,9 mmDĺžka spôn 4 až 16 mm
