Nerezové spony typ S18, dĺžka 5 mm, 10.000 ks
Kód: S1805 NEREZSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Spony nerezové vhodné do pneumatickej sponkovačky. Tieto spony sú určené predovšetkým na čalúnické práce ako je zošívanie poťahových textílií k drevu, prichytávanie: izolačných materiálov, rôznych fólií, parozábran, kartónov a popruhov.
Spony sa používajú na výrobu hračiek, príbytkov pre drobné domáce zvieratá, vtáčie búdky atď.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12,8 mm 0,7x0,9 mm; kód S18.. |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 8594211201995 |
| Typ spon: | S18 |
| Délka spon: | 6 mm |
| Válcování spon: | 0,7 x 0,9 mm |
| Vnější šířka spon: | 12,8 mm |
| Materiál spon: | Nerez |
| Počet spon v krabičce: | 10.000 ks |
| Spojení spon: | Lepidlem |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
