Spony typ S18, dĺžka 20 mm, 5.000 ks
Kód: S1820Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Spony vhodné do pneumatickej sponkovačky. Tieto spony sú určené predovšetkým na čalúnické práce ako je zošívanie poťahových textílií k drevu, prichytávanie: izolačných materiálov, rôznych fólií, parozábran, kartónov a popruhov.
Spony sa používajú na výrobu hračiek, príbytkov pre drobné domáce zvieratá, vtáčie búdky atď.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12,8 mm 0,7x0,9 mm; kód S18.. |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8594211200370 |
| Typ spon: | S18 |
| Délka spon: | 20 mm |
| Válcování spon: | 0,7 x 0,9 mm |
| Vnější šířka spon: | 12,8 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Počet spon v krabičce: | 5.000 ks |
| Spojení spon: | Lepidlem |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
