Doprava a platba

K zaslání Vašeho objednaného zboží můžete využít níže uvedené přepravní služby, které si vyberete volbou před odesláním Vaši objednávky. Pohyb Vašich zásilek je možno též pohodlně sledovat na internetových stránkách těchto společností a ve Vašem zákaznickém centru máte vždy uvedeno i číslo Vašeho balíku. Kliknutím na toto číslo se dostanete přímo na stránku s údaji o Vašem balíku. O předání Vaši zásilky dopravci Vás budou naši pracovníci informovat obratem na váš e-mail.
Balíky jsou smluvně doručovány do 24 hodin od expedice tj. následný den.
Vždy Vám zasíláme informační mail o vyřízení Vaši objednávky, aby jste mohli balík pohodlně očekávat.

Objednávku s celkovou hmotností nad 30 kg automaticky posíláme přepravní službou DPD a s hmotností nad 50 kg GEIS.  

Česká republika
Česká pošta - Balík Do ruky: 100,- Kč  
Česká pošta - Balík Na poštu: 100,- Kč
Přepravní služba DPD: 90,- Kč
Přepravní paletová služba Geis: 250 Kč 
Dobírka: 30 Kč

Slovensko
Slovensko - doporučená zásilka DPD: 9,17 EUR
Slovensko- dobírka: 1,25 EUR
Slovensko - Přepravní služba Ulozenka.cz: 2,46 EUR
Slovensko- dobírka: 0,46 EUR
V případě poslání balíku na Slovensko je platba v EUR.
 

Uloženka.cz a HeurekaPoint 
Balíky podáváme 1 až 2x týdně. Pozor: nepodáváme balíky každý den. Jde o nejlevnější způsob dopravy ale ne nejrychlejší. ULOŽENKA má ve smluvních podmínkách 5 dní na doručení na výdejní místo! Děkujeme za pochopení.
 
Zapůjčení zboží po ČR
Cena dopravy pro půjčovnu: 250,- Kč
V ceně je zaslání nářadí i stáhnutí nářadí od zákazníka dopravcem.

Co dělat, když Vás doručovatel nezastihne doma?
Když Vám poštovní doručovatel nese zásilku a Vy nejste doma, zanechá ve vaší domovní schránce „Výzvu k vyzvednutí zásilky“ na poště. Standardní doba pro uložení zásilek na České poště je 7 dní. Tuto lhůtu lze na žádost prodloužit.

Doprava ZDARMA nad  2.500,- Kč

Pokud celková váha objednaného zboží překročí 30 kg, posíláme balíky přepravní firmou Geis. Balíky. 

Platby

Dobírka
Po zpracování a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném dobírkovém balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce. Platbu uhradíte při převzetí dobírkového balíku přímo dodavateli v hotovosti. V případě platby na dobírku je účtováno doběrečné 30,00 Kč vč. DPH.

Bankovním převodem
Po zpracování a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám na email zašleme výzvu k platbě se všemi potřebnými údaji pro převod na náš účet vedený u ČSOB a.s. Po připsání platby na náš účet Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce.

Hotově při převzetí na prodejně
Po zpracování a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám po jejím připravení následně na email zašleme výzvu k vyzvednutí zboží v našem kamenném obchodě. Vyzvednutí můžete uskutečnit v následujících dnech během naši pracovní doby.

Online platba prostřednictvím platební brány GoPay
GoPay je platební brána pro rychlé a bezpečné platby na internetu,která Vám dovolí zvolit pohodlně způsob platby ze svého internetového bankovnicví, nebo zvolit úhradu platební kartou či jinou podporovano formou platby. Podrobné informace o širokých platebních možnostech a založení Vaši GoPay peněženky naleznete na GoPay.cz  Po připsání platby na náš účet Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce. Vždy Vás budeme i telefonicky kontaktovat.

EET 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.