Piny do pinkovačky H15, dĺžka 35 mm, 10.000 Ks
Kód: H1535Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Piny - klinčeky bez hlavičky vhodné do pneumatickej a elektrickej pinkovačky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Piny 0,64 mm (klince bez hlavičky) kód H15. |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8594211203234 |
| Typ pinek: | H15 |
| Délka pinek: | 35 mm |
| Válcování pinek: | 0,64 x 0,64 mm |
| Materiál pinek: | Pozinkovaná ocel |
| ? Typ hlavičky: | Bez hlavy |
| Počet pinek v krabičce: | 10.000 ks |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
