Piny do pinkovačky H15, dĺžka 20 mm, 10.000 Ks
Kód: H1520Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Piny - klinčeky bez hlavičky vhodné do pneumatickej a elektrickej pinkovačky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Piny 0,64 mm (klince bez hlavičky) kód H15. |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594211203203 |
| Typ pinek: | H15 |
| Délka pinek: | 20 mm |
| Válcování pinek: | 0,64 x 0,64 mm |
| Materiál pinek: | pozinkovaná ocel |
| ? Typ hlavičky: | Bez hlavy |
| Spojení pinek: | Lepidlem |
| Počet pinek v krabičce: | 10.000 Ks |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
