Spony do sponkovačky S22, délka 15 mm, 5.000 ks
Kód: S2215Doprava zdarma
při nákupu nad 2 500 Kč
80% zboží skladem,
2500 dílů skladem
5000 výdejních míst
100 dní na výměnu
Související produkty
Vnější šířka spon 6 mmDélka spon 10 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmMateriál spon pozinkovaná ocel
Vnější šířka spon 6 mmDélka spon 12 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmMateriál spon pozinkovaná ocel
Vnější šířka spon 6 mmDélka spon 18 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmMateriál spon pozinkovaná ocel
Vnější šířka spon 6 mmDélka spon 20 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmMateriál spon pozinkovaná ocel
Vnější šířka spon 6 mmDélka spon 23 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmMateriál spon pozinkovaná ocel
Vnější šířka spon 6 mmDélka spon 25 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmMateriál spon pozinkovaná ocel
Vnější šířka spon 6 mmDélka spon 30 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmMateriál spon pozinkovaná ocel
Vnější šířka spon 6 mmDélka spon 35 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmMateriál spon pozinkovaná ocel
Vnější šířka spon 6 mmDélka spon 40 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmMateriál spon pozinkovaná ocel
Šířka spon 6 mmDélka spon 15 až 26 mmDélka hřebíčků 16 až 25 mm
Typ spon S22..Vnější šířka spon 6,0 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmDélka spon 15 až 40 mm
Typ spon S22..Vnější šířka spon 6,0 mmVálcování spon 0,8 x 1,1 mmDélka spon 15 až 40 mm
Typ spon S22 a CŠířka spon 6 mmVálcovaní spon 0,8 x 1,1 mmDélka spon 12 až 28 mmDélka hřebíčků typ E 16 až 30 mm
Detailní popis produktu
Spony vhodné do elektrické a pneumatické sponkovačky značky a typu spon : typ 343, BeA 99, Bosch 55, Einhell BT-EN 30 E, Ferm FPT-200, Lux-tools 6,0 mm, Metabo TAE 2019, Metobo TAE 3030, Novus C, Parkside typ 55, PAT 20-Li A1, PET 23 Vario, PET 25 A1, PET 25 B1, PET 25 C2, PET 25 C3, Prebena ES, Rapid 14/606.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 6,0 mm 0,8x1,1 mm; kód S22.. |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594211200486 |
| Délka spon: | 15 mm |
| Válcování spon: | 0,8 x 1,1 mm |
| Vnější šířka spon: | 6,0 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Počet spon v krabičce: | 5.000 ks |
| Spojení spon: | Pryskyřice |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
