Sponkovací kladivo Rapid R311
Kód: R311Doprava zdarma
při nákupu nad 2 500 Kč
80% zboží skladem,
2500 dílů skladem
5000 výdejních míst
100 dní na výměnu
Související produkty
Detailní popis produktu
Ruční sponkovací kladivo Rapid R311 je určeno pro připevňování materiálů k podkladu, např. folií k paletám a k dřevěným konstrukcím - připevňování střešních krytin (šindelů, pojistné hydroizolace...), etiketování beden, atp.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sponkovací kladiva na plachty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4051661000058 |
| Typ spon: | 4/11/140 |
| Válcování spon: | 0,5 x 1,3 mm |
| Šířka hřbetu spon: | 10,8 mm |
| Typ: | Mechanická |
| Určení: | Plachty |
| Pohon: | Ruční |
| Nutné mazat olejem: | Ne |
| Délka spon: | 6 - 12 mm |
| Kapacita zásobníku: | 150 Ks |
| Hmotnost: | 1 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
