Tvrdené klince do ručnej klincovačky ST18, dĺžka 15 mm, Spojovače
Kód: H1915Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Náhradné klince pre klincovačku ST18, dĺžka 15 mm, tvrdená oceľ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | ST18 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594211203524 |
| Typ hlavičky: | T |
| Průměr hlavičky: | 6,4 x 2,15 mm |
| Průměr hřebíků: | 2,2 mm |
| Délka hřebíků: | 15 mm |
| Počet hřebíků v krabičce: | 1000 ks |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
