Spony do sponkovačky S31, dĺžka 50 mm, 5.000 ks
Kód: S3150Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Spony vhodné do pneumatickej sponkovačky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 11,2 mm 1,6x1,9 mm; kód S31.. |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| EAN: | 8594211201308 |
| Typ spon: | S31 |
| Délka spon: | 50 mm |
| Válcování spon: | 1,6 x 1,9 mm |
| Vnější šířka spon: | 11,2 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Počet spon v krabičce: | 5.000 ks |
| Spojení spon: | Pryskyřice |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
