Spony do sponkovačky S21, dĺžka 13 mm, 5.000 ks
Kód: S2113Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Spony vhodné do pneumatickej sponkovačky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12,6 mm 0,5x1,25 mm; kód S21.. |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 8594211200448 |
| Typ spon: | S21 |
| Délka spon: | 13 mm |
| Válcování spon: | 0,5 x 1,25 mm |
| Vnější šířka spon: | 12,6 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Počet spon v krabičce: | 5.000 ks |
| Spojení spon: | Lepidlem |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
