Spony do sponkovačky S48, dĺžka 8 mm, 5000 ks
Kód: S4808Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Spony vhodné do pneumatickej sponkovačky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 11,3 mm 0,6x1,2 mm; kód S48.. |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594211202022 |
| Délka spon: | 8 mm |
| Válcování spon: | 0,6 x 1,2 mm |
| Vnější šířka spon: | 11,4 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Počet spon v krabičce: | 5.000 ks |
| Spojení spon: | Lepidlem |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
