Spony do sponkovačky S22, dĺžka 25 mm, 5.000 ks
Kód: S2225Súvisiaci tovar
Vonkajšia šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 10 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 12 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 15 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 18 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 20 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 23 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 30 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 35 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Vonkajšia šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 40 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmMateriál spôn pozinkovaná oceľ
Šírka spôn 6 mmDĺžka spôn 15 až 26 mmDĺžka klinčekov 16 až 25 mm
Typ spôn S22..Vonkajšia šírka spôn 6,0 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmDĺžka spôn 15 až 40 mm
Typ spôn S22..Vonkajšia šírka spôn 6,0 mmValcovanie spôn 0,8 x 1,1 mmDĺžka spôn 15 až 40 mm
Podrobný popis
Spony vhodné do elektrickej a pneumatickej sponkovačky značky a typu spôn: Typ 343, BeA 99, Bosch 55, Einhell BT-EN 30 E, Ferm FPT-200, Lux-tools 6,0 mm, Metobo TAE 3030, Novus C, Parkside typ 55, PAT 20-Li A1, PET 25 A1, PET 25 B1, PET 25 C2, PET 25 C3, Preben ES, Rapid 14/606.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 6,0 mm 0,8x1,1 mm; kód S22.. |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| EAN: | 8594211200523 |
| Délka spon: | 25 mm |
| Válcování spon: | 0,7 x 1,1 mm |
| Vnější šířka spon: | 6,0 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Počet spon v krabičce: | 5.000 ks |
| Spojení spon: | Pryskyřice |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
