Zošívačkové kliešte B8P, Bostitch
Kód: 2245-S2Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Silné kliešte s pákovým mechanizmom na spony do dĺžky 10 mm. Kvalitné tvrdé spony pre bezproblémové zošitie viacerých vrstiev do 7 mm. Na náročnejšie použitie v kanceláriách, skladoch, výrobe. Zošívanie papiera, izolačných fólií, látky, kartónov, netkaných textílií, gumy, sieťoviny, prišívanie etikiet a iné.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sponkovačky na dekorácie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5902013913177 |
| Typ spon: | STCR2115 |
| Válcování spon: | 0,5 x 0,5 mm |
| Šířka hřbetu spon: | 11,5 mm |
| Typ: | Mechanická |
| Určení: | Kartony, Papír, Dekorace |
| Pohon: | Ruční |
| Nutné mazat olejem: | Ne |
| Délka spon: | 6 až 10 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Spojení spon: | Lepidlo |
| Hmotnost: | 0,41 Kg |
| Rozměry (DxŠxV) v mm: | 200 x 33 x 86 mm |
| Kufřík: | Kartonový |
| Možnost zapůjčení: | /sponkovacky-2/, sponkovačku |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
