Ručná sponkovačka Rapid R53
Kód: R53Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plastová sponkovačka na spony typu 53 4 až 10 mm. Vyrobené vo Švédsku. Použitie na dekorácie, textil atď.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné sponkovačky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 7313464438023 |
| Typ spon: | S47 |
| Typ originálních spon: | 53 |
| Délka spon: | 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Válcování spon: | 0,6 x 0,8 mm |
| Vnější šířka spon: | 11,4 mm |
| Materiál spon: | Nerez, Pozinkovaná ocel |
| Typ: | Mechanická |
| Určení: | Dekorace |
| Pohon: | Ruční |
| Možnost zapůjčení: | /sponkovacky-2/, sponkovačku |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
