Ručná sponkovačka JY806 na elektrické káble, typ spôn 36, Spojovače
Kód: JY806Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sponkovačka JY807 je určená predovšetkým na pripevnenie elektrických káblov a iných vodičov do vodičov.50 V, ideálny pre telefónne, televízne káble, káble poplašného systému, reproduktorov a sieťové káble.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sponkovačky na káble Spojovače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Typ spon: | 36 |
| Délka spon: | 10 mm, 12 mm, 14 mm |
| Válcování spon: | 0,6 x 1,2 mm |
| Vnější šířka spon: | 7,55 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Typ: | Mechanická |
| Určení: | Přichycování kabelů |
| Pohon: | Ruční |
| Maximální průměr kulatého kabelu: | 6 mm |
| Maximální napětí: | 50 V |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
