Ručná sponkovačka JY667 na elektrické káble, typ spôn 14R, Spojovače
Kód: JY667Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sponkovačka JY667 je určená predovšetkým na pripevnenie elektrických káblov a iných vodičov do vodičov.500 V, napr. rozvody nízkeho napätia, anténne zvody, telefónne a sieťové rozvody, káble k reproduktorom atď. Tieto spony je možné použiť napríklad na uchytenie popínavých rastlín, na prichytenie dekoratívneho osvetlenia atď.Sponkovačka je určená iba na prichytávanie káblov do dreva. Na prichytávanie káblov do steny, betónu je určená pneumatická sponkovačka JY1588.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Upevnenie káblov k drevu, betónu, tehle |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Typ spon: | 14R |
| Délka spon: | 16 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Typ: | Mechanická |
| Určení: | Přichycování kabelů |
| Pohon: | Ruční |
| Maximální průměr kulatého kabelu: | 7 mm |
| Maximální napětí: | 500 V |
| Možnost zapůjčení: | /sponkovacky-2/, sponkovačku |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
