Ručné kliešte na C-krúžky P7, Bostitch
Kód: P7Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mechanické kliešte na C-krúžky v opasku. Po zovretí dôjde k uzavretiu spony do krúžku. Na výrobu a opravy pružinových matracov, autosedačiek, klietok, spájania pletiva, sietí, drôtov, vodičov. Upevňovanie sietí proti vtákom. Uzatváranie hrdiel sáčkov, vriec.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné sponkovačky Bostitch |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 5902013914365 |
| Typ C kroužků: | SR8 |
| Typ C kroužku: | SR8 |
| Vnitřní průměr rozevřeného C kroužku: | 19 mm |
| Vnitřní průměr uzavřeného C kroužku: | 7,1 až 9,1 mm |
| Průměr drátu: | 1 x 1,75 mm |
| Kapacita zásobníku: | 50 ks |
| Rozměry (DxŠxV) v mm: | 183 x 21 x 91 |
| Hmotnost: | 360 g |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
