Aku sponkovačka a klincovačka AKS29H12, batéria 4,0 Ah, Spojovače
Kód: AKS29H12Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolárske sponkovačky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 08594211202374 |
| Typ spon: | S29 |
| Délka spon: | 20 mm, 25 mm, 30 mm, 32 mm, 35 mm, 38 mm, 40 mm |
| Válcování spon: | 1,0 x 1,25 mm |
| Vnější šířka spon: | 5,8 mm |
| Materiál spon: | Nerez, Pozinkovaná ocel |
| Typ hřebíků: | H12.. |
| Typ povrchu hřebíků: | Hladký |
| Délka hřebíků: | 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm |
| Válcování hřebíků: | 1,0 x 1,25 mm |
| Typ hlavy hřebíků: | T |
| Válcování hlavy hřebíků: | 1,0 x 1,2 mm |
| Materiál hřebíků: | Pozinkovaná ocel, Hliník, Nerez |
| Typ: | Aku |
| Určení: | Truhlářství, Dekorace, Palubky, Včelí rámečky |
| Možnost zapůjčení: | /hrebikovacky-2/, hřebíkovačku |
| Pohon: | Akumulátorem |
| Nutné mazat olejem: | Ne |
| Spojení spon: | Pryskyřice a lepidlo |
| Úhel hřebíků: | 0° |
| Spojení hřebíků: | Pryskyřice a lepidlo |
| Pojistka spouště: | Ano |
| Kapacita zásobníku: | 100 Ks |
| Kufřík: | Plastový |
| Nabití AKU baterie: | 55 min |
| Hmotnost nářadí: | 2,6 kg bez baterie, 2,9 s 2,0 Ah a 3,2 s 4,0 Ah |
| Hmotnost balení: | 5 kg |
| ? Výkonoměr Spojovače: | 20,4 až 22,5 Spojovačů |
| Položka bola vypredaná… | |
Jak používat aku sponkovačku a hřebíkovačku AKS29H12
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
15 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


