Ruční sponkovací kladivo PC2K, Bostitch
Kód: PC2KDoprava zdarma
při nákupu nad 2 500 Kč
80% zboží skladem,
2500 dílů skladem
5000 výdejních míst
100 dní na výměnu
Související produkty
Detailní popis produktu
Zcela nové sponkovací kladivo. Umožnuje vložit dva pásky spon naráz. Velká patka pro zamezení protrhnutí sponkovaného materiálu. Použití pro rychlé přichycení izolačních folií, kartonu, papíru ke dřevu při pokrývání střech a balení materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sponkovací kladiva na plachty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5902013927914 |
| Typ spon: | STCR5019 |
| Válcování spon: | 0,5 x 1,25 mm |
| Šířka hřbetu spon: | 11,5 mm |
| Typ: | Mechanická |
| Určení: | Plachty |
| Pohon: | Ruční |
| Nutné mazat olejem: | Ne |
| Délka spon: | 6 až 12 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Spojení spon: | Lepidlo |
| Hmotnost: | 0,99 Kg |
| Rozměry (DxŠxV) v mm: | 320 x 40 x 76 mm |
| Kapacita zásobníku: | 168 Ks |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
