Ruční kleště na C-kroužky P7, Bostitch
Kód: P7Doprava zdarma
při nákupu nad 2 500 Kč
80% zboží skladem,
2500 dílů skladem
5000 výdejních míst
100 dní na výměnu
Související produkty
Detailní popis produktu
Mechanické kleště na C-kroužky v pásku. Po sevření dojde k uzavření spony do kroužku. Pro výrobu a opravy pružinových matrací, autosedaček, klecí, spojování pletiva, sítí, drátů, vodičů. Upevňování sítí proti ptákům. Uzavírání hrdel sáčků, pytlů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sponkovačky Bostitch |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5902013914365 |
| Typ C kroužků: | SR8 |
| Typ C kroužku: | SR8 |
| Vnitřní průměr rozevřeného C kroužku: | 19 mm |
| Vnitřní průměr uzavřeného C kroužku: | 7,1 až 9,1 mm |
| Průměr drátu: | 1 x 1,75 mm |
| Kapacita zásobníku: | 50 ks |
| Rozměry (DxŠxV) v mm: | 183 x 21 x 91 |
| Hmotnost: | 360 g |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
