Pneu sponkovačka a hřebíkovačka S29H1250, Spojovače
Kód: S29H1250
Akce Novinka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Skladem
Můžeme doručit do:
Spony typ S29 a 90, 5,8 mm a 1,0 x 1,25 mm
Typ hřebíků H12 a SN, T(2 mm) a 1,0 x 1,25 mm
Délka sponek: 10 až 40 mm
Délka hřebíků: 10 až 50 mm
Detailní informace
Doprava zdarma
80% zboží skladem,
2500 dílů skladem
5000 výdejních míst
100 dní na výměnu
Detailní popis produktu
Kombinovaná pneu sponkovačka s hřebíkovačkou pro délky spon 10-40 mm a hřebíky 10-50 mm.
Balení obsahuje:
1 sponkovačku
1 přepravní kufřík
CZ návod
Imbusový klíč
Neobsahuje spony a hřebíky - je potřeba si přikoupit
Doporučení:
© Autorské právo na text je ve vlastnictví Spojovace.cz, kopírování zakázáno.
Doplňkové parametry
Kategorie: Truhlářské sponkovačky
Hmotnost: 1.9 kg
Typ spon: S29
Délka spon: 10 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 32 mm, 35 mm, 38 mm, 40 mm
Válcování spon: 1,0 x 1,25 mm
Vnější šířka spon: 5,8 mm
Materiál spon: Nerezová ocel, Pozinkovaná ocel
Typ hřebíků: H12
Typ povrchu hřebíků: Hladký
Délka hřebíků: 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm
Válcování hřebíků: 1,0 x 1,25 mm
Typ hlavy hřebíků: T
Válcování hlavy hřebíků: 1,0 x 2,0 mm
Materiál hřebíků: Pozinkovaná ocel, Hliník, Nerezová ocel
Určení: Spojování dřeva, Truhlářství, Včelí rámečky
Spojení spon: Pryskyřice a lepidlo
Úhel hřebíků:
Spojení hřebíků: Pryskyřice a lepidlo
Pojistka spouště: Ano
Pracovní tlak: 6 Barů
Kufřík: Plastový
Přípojka: 1/4"
Hmotnost: 3,7 Kg
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3 hodnocení
3x
4
0x
3
0x
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
5
JV Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2025
100% spokojnosť