Piny do pinkovačky H15, délka 25 mm, 10.000 Ks
Kód: H1525Doprava zdarma
při nákupu nad 2 500 Kč
80% zboží skladem,
2500 dílů skladem
5000 výdejních míst
100 dní na výměnu
Související produkty
Detailní popis produktu
Piny - hřebíčky bez hlavičky vhodné do pneumatické a elektrické pinkovačky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Piny 0,64 mm (hřebíky bez hlavičky) kód H15.. |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594211203210 |
| Typ pinek: | H15 |
| Délka pinek: | 25 mm |
| Válcování pinek: | 0,64 x 0,64 mm |
| Materiál pinek: | Pozinkovaná ocel |
| ? Typ hlavičky: | Bez hlavy |
| Spojení pinek: | Lepidlem |
| Počet pinek v krabičce: | 10.000 ks |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
