Nerezové spony typ S18, délka 5 mm, 10.000 ks
Kód: S1805 NEREZDoprava zdarma
při nákupu nad 2 500 Kč
80% zboží skladem,
2500 dílů skladem
5000 výdejních míst
100 dní na výměnu
Související produkty
Detailní popis produktu
Spony nerezové vhodné do pneumatické sponkovačky. Tyto spony jsou určené především pro čalounické práce jako je sešívání potahových textilií ke dřevu, přichycování: izolačních materiálů, různých fólií, parozábran, kartonů a popruhů.
Spony se používají na výrobu hraček, příbytků pro drobná domácí zvířata, ptačí budky atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 12,8 mm 0,7x0,9 mm; kód S18.. |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8594211201995 |
| Typ spon: | S18 |
| Délka spon: | 6 mm |
| Válcování spon: | 0,7 x 0,9 mm |
| Vnější šířka spon: | 12,8 mm |
| Materiál spon: | Nerezová ocel |
| Počet spon v krabičce: | 10.000 ks |
| Spojení spon: | Lepidlem |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
