Elektrická čalounická sponkovačka / hřebíkovačka POWX13700, Powerplus
Kód: POWX13700Doprava zdarma
při nákupu nad 2 500 Kč
80% zboží skladem,
2500 dílů skladem
5000 výdejních míst
100 dní na výměnu
Související produkty
Detailní popis produktu
Lehká elektrická čalounická sponkovačka pro přichycování látky, papíru, igelitu, etiket a pro další použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické | Elektrické čalounické sponkovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5400338091322 |
| Typ spon: | S47 |
| Válcování spon: | 0,6 x 0,8 mm |
| Vnější šířka spon: | 11,3 mm |
| Materiál spon: | Pozinkovaná ocel |
| Typ hřebíků: | H12 |
| Válcování hřebíků: | 1,0 x 1,25 mm |
| Typ hlavy hřebíků: | T |
| Válcování hlavy hřebíků: | 1,0 x 2,0 mm |
| Typ: | Elektrická |
| Určení: | Čalounění |
| Pohon: | Elektrikou |
| Nutné mazat olejem: | Ne |
| Délka spon: | 6 až 14 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
