Aku sponkovačka a hřebíkovačka AKS29H12, baterie 4,0 Ah, Spojovače
Kód: AKS29H12Doprava zdarma
při nákupu nad 2 500 Kč
80% zboží skladem,
2500 dílů skladem
5000 výdejních míst
100 dní na výměnu
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truhlářské sponkovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 08594211202374 |
| Typ spon: | S29 |
| Délka spon: | 20 mm, 25 mm, 30 mm, 32 mm, 35 mm, 38 mm, 40 mm |
| Válcování spon: | 1,0 x 1,25 mm |
| Vnější šířka spon: | 5,8 mm |
| Materiál spon: | Nerezová ocel, Pozinkovaná ocel |
| Typ hřebíků: | H12 |
| Typ povrchu hřebíků: | Hladký |
| Délka hřebíků: | 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm |
| Válcování hřebíků: | 1,0 x 1,25 mm |
| Typ hlavy hřebíků: | T |
| Válcování hlavy hřebíků: | 1,0 x 2,0 mm |
| Materiál hřebíků: | Pozinkovaná ocel, Hliník, Nerezová ocel |
| Typ: | Aku |
| Určení: | Truhlářství, Dekorace, Palubky, Včelí rámečky |
| Pohon: | Akumulátorem |
| Nutné mazat olejem: | Ne |
| Spojení spon: | Pryskyřice a lepidlo |
| Úhel hřebíků: | 0° |
| Spojení hřebíků: | Pryskyřice a lepidlo |
| Pojistka spouště: | Ano |
| Kapacita zásobníku: | 100 Ks |
| Kufřík: | Plastový |
| Nabití AKU baterie: | 55 min |
| Hmotnost nářadí: | 2,6 kg bez baterie, 2,9 s 2,0 Ah a 3,2 s 4,0 Ah |
| Hmotnost balení: | 5 kg |
| ? Výkonoměr Spojovače: | 20,4 až 22,5 Spojovačů |
Jak používat aku sponkovačku a hřebíkovačku AKS29H12
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


