Specializovaná firma na spony, hřebíky a stroje, spojovací materiál pro dřevo

Nářadí pro upevňování podlahových desek, prken do šířky 148 mm, CAMO PRO-X1

Obj. kód: 345001 EAN: 0042928176597
  •  
0%
Vaše cena:
2 084,00 Kč s DPH
Objednat:
ks  
Dostupnost: Na dotaz
Nářadí pro upevňování podlahových desek, prken umožňuje vyrobit krásnou podlahu bez viditelných vrutů tak, abyste mohli chodit naboso. Tento systém upevňování zabraňuje štípání a praskání povrchu. 

Systém skrytého upevňování desek je snadno použitelný pro ošetřované dřevo, tvrdé dřevo, cedr, kompozitní nebo PVC desky.

Před zahájením instalace desek budete potřebovat následující:
• CAMO  vruty
• CAMO nářadí
• CAMO šroubovací bity 
• Vrtačku (nastavte maximální rychlost vrtáku pro maximální účinnost šroubování)
• Volitelné: L konzole pro uchycení první desky u zdi, nebo CAMO 60 mm prémiové vruty pro desky které se o sebe opírají

Technické informace:
Pro připevnění podlahové desky od 133 do 148 mm
Automatická 5 mm distanční mezera
2 otvory pro rychlejší upevňování vrutůNASTAVTE VODÍTKO:
Nastavte CAMO Marksman  tak aby vyhovovalo deskám, pro které ho chcete použít. Uvolněte šroub Thumb Dial na boční straně nástroje zatlačte ho palcem a jeho posouváním nastavte rozpěry na šířku vašich desek. DESKA PŘILÉHAJÍCÍ K FASÁDĚ, NEBO JINÉ KONSTRUKCI: Pokud chcete začít s instalací, položte první desku, která začíná strukturu podlahy. Pokud je první deska uložena paralelně s domem nebo jinou konstrukcí, může být upevněna jednou z následujících možností (viz níže). Doporučujeme použít 60 mm CAMO šroubu.

První desku lze připevnit několika způsoby:
(1) Při použití CAMO Edge Deck Screw položte desku na doraz k dosedající konstrukcí nebo fasádě. Podle rozložení nosníků označte na desce místa pro vruty, které budou směrovány z vnější strany desky (na straně, která nesousedí s fasádou nebo jinou konstrukcí). Odtáhněte desku a umístěte Marksman Pro-X1 na požadovanou značku, na označených místech zašroubujte vruty s použitím Marksman Pro-X1 do takové hloubky, aby nepřečnívaly ze spodní strany desky. Po předvrtání všech vrutů do naznačených míst přiložte desku na doraz k fasádě nebo jiné konstrukcí a vruty došroubujte už bez použití Marksman Pro-X1 do spodní konstrukce terasy.
(2) První desku jednoduše přišroubujte z lícní strany. (3) Vyhněte se viditelnému spoji použitím L konzol. L konzoly nainstalujte na nosník podlahy ze strany na kterou dosedá deska. Jakmile jste zajistili upevnění první desky, instalaci zbytku podlahy pokračujte pomocí systému CAMO.

UMÍSTĚNÍ:
Přístroj umísťujte postupně od začátku desky, minimálně 25 mm od čela desky. Zatáhněte táhlo (2) abyste roztáhly distanční prvky (5). Umístěte přístroj na desku tak, aby nožičky přístroje (6) řádně přiléhaly k povrchu desky. Uvolněte táhlo, aby distanční prvky sevřely desku.

VLOŽENÍ VRUTŮ: Pokud je přístroj řádně umístěn na desce, vložte originální vruty CAMO do obou otvorů po koncích CAMO Marksman Pro-1. Poznámka: pokud není přístroj řádně umístěn na desce, vruty propadnou skrz otvory ven.

ŠROUBOVÁNÍ: Na šroubováku nastavte největší otáčky. Začínejte vrutem, který je na vnější straně palubky. Vrut ze strany od předchozí upevněné desky šroubujte jako druhý. Každou desku přišroubujte ke všem nosníkům. Rukojeť Marksman Pro-X1 není určena na nadměrné zatížení (nepřenášejte na ni váhu těla). Pevně uchopte rukojeť, začněte plynule šroubovat na maximální rychlosti. Když se vrut zavrtá do materiálu, můžete mírně přitlačit šroubovák. Nechte vrut vykonat práci. Při příliš velkém tlaku na šroubovák může dojít k štípání desky. Pokud horní šestihran bitu dosedne na otvory pro vruty, ukončete šroubování. Hloubka zašroubování je nastavena automaticky a nemůže dojít k přetočení vrutů.

UPOZORNĚNÍ: Pro správnou funkci CAMO Marksman Pro-X1 je třeba pravidelně kontrolovat průchodnost otvorů pro šrouby. Pokud v otvorech zůstanou zbytky materiálu desek, je třeba je vyčistit. Při houževnatých materiálech je potřebné otvory čistit častěji.
Akční slevy
Dárky za nákup
Zeptejte se prodejce

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Akční slevy Novinky
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

 

Spojovace.cz

Telefon: +420 775 785 111

E-mail: info@spojovace.cz

Kontakt a prodejna

Informace

Prodej na splátky

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

 

Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu společnosti EMICO 1989 s.r.o.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací