Garance funkčnosti


Při zakoupení spon / hřebíků od naší firmy máte jistotu, že Vám bude spojovací materiál fungovat. 

Jak koupit správný spojovací materiál?

Stačí si vybrat značku nářadí, kliknout na spony / hřebíky a vybrat typ nářadí nebo spon / hřebíků, který vlastníte. Následně se Vám zobrazí nabídka námi prodávaných délek spojovačů. Pokud si objednáte spony / hřebíky podle tohoto návodu, máte jistotu, že Vám spojovací materiál bude fungovat. Pokud si takto zakoupíte od nás spojovací materiál a nebude Vám fungovat, stáhneme na vlastní náklady dopravcem spojovací materiál a sponkovačku / hřebíkovačku, kterou následně vyzkoušíme u nás na firmě. Pokud nebude problém ve sponkovčce / hřebíkovčce, upravíme typ spon / hřebíků tak, aby fungovali. Pokud bychom spojovací materiál neměli, sponkovačku / hřebíkovačku Vám pošleme nazpátek a vrátíme Vám převodem na účet peníze za spojovací materiál. 


Náhodný výběr
Spony / hřebíky jsou často hodně podobné, ale i přes malé rozdíly může být problém s funkčností. Nedoporučujeme náhodně vybírat typ podle rozměrů. Nakupujte podle značky a typu spon / hřebíků. Děkujeme

 

Pokud si nevíte rady s výběrem, prosím kontaktujte nás, velice rádi Vám pomůžeme najít správné spojovače.

 

Akční slevy Novinky
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

 

Spojovace.cz

Telefon: +420 775 785 111

E-mail: info@spojovace.cz

Kontakt a prodejna

Informace

Prodej na splátky

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

 

 

Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto stránek je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu společnosti EMICO 1989 s.r.o.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací